unicare > O nás > Výchova nevýchovou - overený spôsob riešenia problémov s deťmi

Výchova nevýchovou

Nevýchova je prístup k životu,

k deťom i sebe samým


Jej základným predpokladom je partnerstvo, ktoré sa rodičom mnohonásobne vyplatí. Taktiež nie je výnimkou, že rodičia, ktorí prešli týmto programom hovoria “S Nevýchovou sa zlepšili všetky moje vzťahy. V práci i s partnerom. Už by ma ani nenapadlo robiť to ako predtým.”

 


Nevýchova - ako sa s deťmi na všetkom dohodnúť


Za 30 minút denne dostanete všetko potrebné (priamo do Vašej e-mailovej schránky), aby sa z vášho dieťaťa stal parťák, s ktorým sa dá na všetkom hladko dohovoriť a vyjde vám vždy v ústrety ...


Nevýchova je ucelený prístup k deťom, preverený 97.000 rodičmi z 57 krajín sveta. Mamy, otcovia a ďalší odborníci na deti a výchovu (medzi nimi psychológovia, učitelia, pediatri...) už vyskúšali jednoduchosť a účinnosť Nevýchovy. A denne pribúdajú ďalší fanúšikovia.

 

Čo môžete očakávať, keď sa pridáte tiež?

Nevychova

1 Bezproblémové a šťastné deti


Predstavte si ako ste od teraz za tri mesiace na návšteve u kamarátky. Rozprávate sa, deti sa hrajú, a keď sa dvíhate k odchodu, kamarátka sa na vás pozrie a nesmelo sa pýta:

"Prosím Ťa, nedá mi, nespýtať sa Ťa...., Ty čo dávaš deťom do jedla?.... alebo ako sa to stalo, že sa tak zrazu milo správajú a takto perfektne vám to spolu ide? Ja to tým našim opakujem desaťkrát denne a ako vidíš, k ničomu to nevedie Zahanbený"

 

 

2 Hranice, ktoré budú deti dodržiavať, bez toho aby ste museli kričať alebo kontrolovať

Nevychova


 

Zaslúžite si mať so svojím dieťaťom vzťah, kde sa na všetkom dohovoríte a ono to bude dodržiavať. Vy nebudete musieť kričať, búchať ho, zakazovať a neustále kontrolovať, čo robí a či si plní, čo má.

 

Deti rodičov, ktorí absolvovali program Nevýchova sú ústretové a vedia dodržiavať dohody.

 

 

Nevychova

3 Zariaďte krásny vzťah medzi súrodencami a kamarátmi

 

 

Deti, ktoré si neubližujú, majú sa radi, sebavedomo riešia spoločné nezhody a myslia jeden na druhého. To všetko nie je len nesplniteľné rodičovskej želanie, ale naša každodenná realita.

 

Aj naše deti v škôlke sú toho dôkazom. Nechajte sa inšpirovať programom Nevýchovy ako správne nastaviť vzťahy medzi súrodencami alebo kamarátmi.

 

Nevychova

4 Najlepší základ do života


Väčšina rodičov na celom svete si žela, aby ich dieťa raz povedalo: "Mami, oci, ďakujem za všetko. Dobre ste ma vychovali a ja chcem svoje deti raz takto vychovať."


Chcete o tom prestať snívať a skutočne to od svojho dieťaťa raz počuť? Chcete, aby sa vám dieťa chodilo zverovať s tým, čo ho trápi, bralo vás a malo vás za najlepšieho priateľa? Všetci rodičia, ktorí žijú program Nevýchovy nám potvrdili, že na to nie je lepšia cesta ako partnerský prístup.

 

Nevychova

5 Už žiadne scény na verejnosti ani doma :)

Ponúkame vám cestu k tomu, aby ste si nabudúce, až budete hovoriť s kamarátmi a budete počúvať ich hororové zážitky s deťmi, mohli v duchu povedať: "To som fakt rada, že toto už nemusím riešiť."

 

Stačí 5 týždňov v kurze, aby sa túžobné želanie stalo realitou vášho domova ako mávnutím zázračného prútika Úžasný

 

 

Ako si program Nevýchovy zdarma a bez rizika vyskúšať?

 

1

 

Vyskúšajte si rýchlokurz zdarma

Zistite, ako ľahko a trvalo vyriešiť 5 najčastejších problémov s deťmi ... bez kriku, zbytočného plaču, príp. plácnutí po zadku...

 

2

 

Prečítajte si príbehy rodičov

 

100.000 rodičov už Nevýchovu vyskúšalo. Čo o nej hovoria?

 

3

 

Pozrite si videa zdarma

 

Objavte tipy, triky, príbehy a rozhovory zo sveta Výchovy na nevychova.cz/nevychovaTV/

 

Čo hovoria rodičia, ktorí žijú Nevýchovou?

 

Neverila by som, že mi online kurz toľko dá

 

"Skôr by som neverila, že on-line kurz mi môže toľko dať a obohatiť ma, že sa môžem z neho toľko naučiť a môže ma toľko posunúť. Naopak som zistila, že sa vyrovná, v niečom aj predčil kurzy naživo, je super, že sa k lekciám a videam môžem vracať kedykoľvek potrebujem alebo zastaviť ich kedykoľvek cítim, že sa potrebujem nad tým zamyslieť. Páči sa mi, že si ich pustím vo chvíli, keď mám na ne pokoj, nič ma neruší a môžem si ich naplno užiť. " - Jana Světlíková

 

Na všetkom sa spolu dohodneme

 

"U nás sa dejú kúzla! Na všetkom sa dohodneme, užívame si spoločne strávený čas. Mám skvelé deti i manžela, odovzdala som im zodpovednosť a mám viac kapacity na to, čo chcem. Pripadám si ako malé dieťa, keď urobí svoje prvé krôčiky. Jednoducho sa mu podarí chodiť. Cítim sa chvíľami až blažene. "- Marcela Kršková

 

Konečne doma vieme, ako na to

 

"Som teraz 2. týždeň v programe Nevychova a mám dojem, že toto je naozaj to, čo sme všetci v rodine potrebovali. Už skôr sme sa s deťmi dohovárali, ale neboli to skutočné dohody. Ešteže som náhodne klikla na odkaz Nevychová. Konečne viem, ako na to. Vďaka! Mám 100% pocit, že sme na správnej ceste. Zistila som, že Nevychová mi asi konečne prinesie do života vnútorný pokoj, ktorý som stále hľadala. " - Jana Uttendorfská

 

výchova nevýchovou

 

DarčekHľadáte vhodný darček pre svojich blízkych?

Kúpte poukaz na on-line kurz pre rodičov

Obdarujete tak hneď 3krát:

cislo v krouzku 1 bileSvojmu blízkemu pomôžete byť spokojným rodičom
cislo v krouzku 2 bileJeho deťom pomôžere byť zodpovedné a pokojné
Sebe pomôžete mať okolo seba šťastné deti a rodičov
Po stopách veľkonočného zajaca

Po stopách veľkonočného zajaca

Hracia stena T-WOOD

Hracia stena T-WOOD

Lucinka Pusinka na DVD

Lucinka Pusinka na DVD v UniCare centre

Nové kurzy v UniCare Centre

 

Nové kurzy v UniCare Centre

Interiérové ihrisko 9.00-19-00
Prečo klienti preferujú služby UniCare centra

 

Why our clients prefer UniCare center services

Flexi starostlivosť

Flexi starostlivosť

10 + 1 DÔVODOV PREČO PRÍSŤ do UniCareCenter

» viac

 

UniCareCenter

 

... čaká Vás jedinečný a inšpiratívny...

    prístup
    prostredie
    pedagógovia