unicare > Služby > MS Word-kurzy pre dospelých-Rodinné centrum

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých - MS Word

« späť na kurzy pre dospelých

Rodinné centrum - kurzy pre dospelých

Čo je MS Word

MS Word je textový editor slúžiaci na vytváranie a úpravu dokumentov. Môžete ho používať ako textový editor, alebo ako viacaspektový myšlienkový procesor. Word bol navrhnutý tak, aby splnil oboje a vy si môžete vybrať ako budete to množstvo nástrojov a funkcii využívať. Možno si vystačíte so základmi, alebo môžete začať objavovať. Aktuálna verzia tohto programu vie už oveľa viac než len spracovávať text. O programe MS Word a spôsobe akým funguje, sa veľa dozviete už len tým, že sa pokúsite splniť nejakú úlohu. Tak tá jedna stojí práve pred vami prihlásiť sa na kurz.

Naučte sa efektívne a jednoducho vytvárať a pracovať s dokumentmi, osvojte si rôzne spôsoby úpravy dokumentu, vytvorte kedykoľvek profesionálne pôsobiaci dokument. Naučte sa používať základné nástroje Wordu v každodennej praxi, šetrite svoj čas a Vaša práca bude pre Vás hrou.

Extra bonus – počas kurzu sa bezplatne postaráme o Vaše dieťatko.

Učenie sa prácou a plnením úloh, inými slovami skúmanie a skúšanie vecí je jednoduché a obohacujúce. U nás sa práve týmto spôsobom môžete naučiť:

• Ako začať pracovať s MS Word
  • Ako tvoriť a upravovať celkový vzhľad dokumentu
  • Pracovať s pokročilými funkciami MS Word
  • Pracovať s tabuľkami v MS Word

...a oveľa viac.

Tréning MS WORD je určený všetkým čo chcú vedieť ľahko a rýchlo pracovať v MS Word a vytvárať profesionálne pôsobiace dokumenty. V každom tréningu je maximálne 10 účastníkov.

Podmienky: Kurzy MS Word otvárame v marci 2011. O začatí kurzu ako aj konkrétnom termíne Vás budeme informovať telefonicky alebo mailom. Stretávať sa budeme 1x týždenne. 1 kurz obsahuje 4 stretnutia.

V každom kurze je maximálny počet 10 účastníkov. 100% garancia spokojnosti

Mgr. Mária Marková

• vyštudovala Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v odbore matematika, biológia
  • má bohatú prax s školením rôznych osobnostných typov