unicare > Náš tím > Hľadáme práve Vás

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našom UniCare centre.

UniCare center team

 

Hľadáme učiteľov, opatrovateľky (babysitter), lektorov kurzov pre deti i dospelých, animátorov, prevádzkových pracovníkov.

 

Pre každú pozíciu máme nadstavený iný postup počas assessment centra (AC).

 

Je na Vás, na ktorú pozíciu chcete reflektovať Žmurkajúci

 

UČITEĽ/-KA: Osobnému pohovoru predchádza vypracovanie zadania (otvorí sa v novom okne), V ANGLICKOM AJ SLOVENSKOM JAZYKU. (LittleAngels je bilingválna AJ/SJ škôlka)

 

V našej škôlke LittleAngels aplikujeme metodiku kurikulárnych projektov (integračná metóda sociálneho konštruktivizmu) v súlade s platnou legislatívou a ISCED 0. (odporúčame naštudovať) Pre inšpiráciu si môžete pozrieť video Why our clients prefer UniCare center services.

 

TERMÍN NA ZASLANIE VYPRACOVANEJ ÚLOHY je do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom.

 

Ak preferujete pozíciu OPATROVATEĽKA (BABYSITTER), schopnosť jazykovej kompetencie „C“ v AJ nie je podmienkou.

 

V prípade záujmu Vám pošleme podmienky AC. Po úspešnom absolvovaní AC je opatrovateľka zaradená do našej databázy babysitters a pri objednávkach našich klientov je aktívne oslovený uchádzač spĺňajúci konkrétne požiadavky klienta.

 

Špeciálna príležitosť pre záujemcov o prácu spojenú s opatrovaním detí. 

Chcete pracovať s deťmi, ale chýba Vám kvalifikácia, alebo skúsenosti s prácou s deťmi?

Vybraní uchádzači získajú od nás balík školení, tréningov a mentoring pod vedením zamestnancov UniCare centra, a tí najlepší aj prácu, ktorá im bude dávať zmysel Žmurkajúci. V prípade záujmu o viac informácií pošlite svoje CV a motivačný list na unicare@unicare.sk.


V prípade záujmu o pozíciu LEKTORA KURZU, pošlite nám koncept Vášho návrhu (kurzu - názov a cieľ celého kurzu; názvy, ciele jednotlivých lekcií, metodiku, pomôcky, aktivity, hry na jednotlivých 8 lekciách - 45 minútových). Treba si určiť vekovú kategóriu detí, pre ktoré je kurz určený... atď. Váš koncept kurzu pre deti zašlite prosím do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom.

 

Ak máte záujem o pozíciu ANIMÁTORA DETSKÝCH EVENTOV (oslavy, tábory) – pripravte si osnovu programu na tému: "PIRÁTSKA PARTY".

 

Výber úloh, aktivít, hier pre deti vo veku 5 - 9 rokov. Mal by to byť program na 3 hodiny (v 3-hodinovom programe okrem aktivít treba nechať čas aj na občerstvenie, blahoželanie... čas na aktivity, súťaže, hry ostane cca 2 hod. - odporúčame si pripraviť viacej aktivít pre prípadnú modifikáciu pri realizácii programu.

 

VÁŠ NÁVRH PROGRAMU OSLAVY PROSÍM ZAŠLITE do do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť niektoré z našich eventov »tu.

 

V prípade záujmu doplňte k svojmu CV (životopisu) aj motivačný list s dôrazom na Vaše prednosti, limity a predovšetkým očakávania od vzájomnej spolupráce, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na unicare@unicare.sk. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať.

 

PROSÍME VÁS, PRI ODPISOVANÍ ZACHOVAJTE NAŠU MAILOVÚ KOMUNIKÁCIU.

Každého kandidáta automaticky zaraďujeme do UniCare databázy, v prípade, že si neprajete byť v budúcnosti oslovovaní z našej strany ďalšími ponukami, informujte nás prosím na unicare@unicare.sk.

 

S pozdravom,

 

UniCare centrum tím Usmiaty

 

Doplňujúce informácie:

Pozície je možné vykonávať na plný alebo skrátený úväzok. Na termíne nástupu sa dohodneme. 

 

Ponúkame:

 • Motivujúce finančné ohodnotenie 
 • Variabilnú zložku mzdy, vyplácanú v závislosti od plnenia osobnych a kolektívnych cieľov
 • Kontinuálne interné/externé vzdelávanie (platí pre vybrané pozície)
 • Služby UniCare centra pre zamestnancov a ich deti so zľavou
 • Účasť na akciách a drobné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš, Vianoce, narodeniny detí)
 • Teambuilding, spoločné kultúrne predstavenia

 

Učiteľka

Náplň práce: Samostatná odborná práca priamej výchovno–vzdelávacej činnosti s deťmi v detskom súkromnom zariadení s celodennou starostlivostou. Možnosť vedenia kurzov pre deti alebo dospelých podľa dohody so zamestnávateľom.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti , samostatnosť, spoľahlivosť , dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské pedagogické vzdelanie? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Opatrovateľka (BabySitter) 

Náplň práce: Opatrovanie a vzdelávanie detí v centre resp. mimo centra, podľa potrieb klienta. Napomáhanie deťom pri učení, písaní domácich úloh, doprovod na/z záujmové aktivity detí.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Prevádzkový pracovník

Náplň práce: Výdaj stravy pre deti a zamestnancov, príprava drobného občerstvenia. Práca v kaviarni UniCare cetra. Upratovanie priestorov UniCare. Pomocné práce v centre. Pomocné práce a upratovanie v domácnosti klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, flexibilita, zručnosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Máte stredoškolské vzdelanie? Máte zdravotný preukaz? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Animátor detských programov 

Náplň práce: Príprava a realizácia detských animácií, podľa potrieb klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

***********************************************************************************************

Chcete si privyrobiť prácou na internete? Zaregistrujte sa bezplatne do UniCare Affiliate programu a zdieľaním informácií o našich produktuch a službách získate odmenu 10 - 22% z cenníkových cien.

 

Zo spolupráce vám neplynú žiadne záväzky iba možnosť pri aktívnej spolupráci si privyrobiť Žmurkajúci.

registrácia do partnerského programu UniCare

Letné tábory v UniCare

Letné tábory v UniCare

Hracia stena T-WOOD

Hracia stena T-WOOD

Lucinka Pusinka na DVD

Lucinka Pusinka na DVD v UniCare centre

Nové kurzy v UniCare Centre

 

Nové kurzy v UniCare Centre

Interiérové ihrisko 9.00-19-00
Prečo klienti preferujú služby UniCare centra

 

Why our clients prefer UniCare center services

Flexi starostlivosť

Flexi starostlivosť

10 + 1 DÔVODOV PREČO PRÍSŤ do UniCareCenter

» viac

 

UniCareCenter

 

... čaká Vás jedinečný a inšpiratívny...

  prístup
  prostredie
  pedagógovia