unicare > Náš tím > Hľadáme práve Vás

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našom UniCare centre.

UniCare center team

 

Hľadáme učiteľov, opatrovateľky (babysitter), lektorov kurzov pre deti i dospelých, animátorov, prevádzkových pracovníkov.

 

Pre každú pozíciu máme nadstavený iný postup počas assessment centra (AC).

 

Je na Vás, na ktorú pozíciu chcete reflektovať Žmurkajúci

 

UČITEĽ/-KA: Osobnému pohovoru predchádza vypracovanie zadania (otvorí sa v novom okne), V ANGLICKOM AJ SLOVENSKOM JAZYKU. (LittleAngels je bilingválna AJ/SJ škôlka)

 

V našej škôlke LittleAngels aplikujeme metodiku kurikulárnych projektov (integračná metóda sociálneho konštruktivizmu) v súlade s platnou legislatívou a ISCED 0. (odporúčame naštudovať) Pre inšpiráciu si môžete pozrieť video Why our clients prefer UniCare center services.

 

TERMÍN NA ZASLANIE VYPRACOVANEJ ÚLOHY je do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom.

 

Ak preferujete pozíciu OPATROVATEĽKA (BABYSITTER), schopnosť jazykovej kompetencie „C“ v AJ nie je podmienkou.

 

V prípade záujmu Vám pošleme podmienky AC. Po úspešnom absolvovaní AC je opatrovateľka zaradená do našej databázy babysitters a pri objednávkach našich klientov je aktívne oslovený uchádzač spĺňajúci konkrétne požiadavky klienta.

 

Špeciálna príležitosť pre záujemcov o prácu spojenú s opatrovaním detí. 

Chcete pracovať s deťmi, ale chýba Vám kvalifikácia, alebo skúsenosti s prácou s deťmi?

Vybraní uchádzači získajú od nás balík školení, tréningov a mentoring pod vedením zamestnancov UniCare centra, a tí najlepší aj prácu, ktorá im bude dávať zmysel Žmurkajúci. V prípade záujmu o viac informácií pošlite svoje CV a motivačný list na unicare@unicare.sk.


V prípade záujmu o pozíciu LEKTORA KURZU, pošlite nám koncept Vášho návrhu (kurzu - názov a cieľ celého kurzu; názvy, ciele jednotlivých lekcií, metodiku, pomôcky, aktivity, hry na jednotlivých 8 lekciách - 45 minútových). Treba si určiť vekovú kategóriu detí, pre ktoré je kurz určený... atď. Váš koncept kurzu pre deti zašlite prosím do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom.

 

Ak máte záujem o pozíciu ANIMÁTORA DETSKÝCH EVENTOV (oslavy, tábory) – pripravte si osnovu programu na tému: "PIRÁTSKA PARTY".

 

Výber úloh, aktivít, hier pre deti vo veku 5 - 9 rokov. Mal by to byť program na 3 hodiny (v 3-hodinovom programe okrem aktivít treba nechať čas aj na občerstvenie, blahoželanie... čas na aktivity, súťaže, hry ostane cca 2 hod. - odporúčame si pripraviť viacej aktivít pre prípadnú modifikáciu pri realizácii programu.

 

VÁŠ NÁVRH PROGRAMU OSLAVY PROSÍM ZAŠLITE do do 7 dní od doručenia mailu s týmto odkazom. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť niektoré z našich eventov »tu.

 

V prípade záujmu doplňte k svojmu CV (životopisu) aj motivačný list s dôrazom na Vaše prednosti, limity a predovšetkým očakávania od vzájomnej spolupráce, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na unicare@unicare.sk. V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať.

 

PROSÍME VÁS, PRI ODPISOVANÍ ZACHOVAJTE NAŠU MAILOVÚ KOMUNIKÁCIU.

Každého kandidáta automaticky zaraďujeme do UniCare databázy, v prípade, že si neprajete byť v budúcnosti oslovovaní z našej strany ďalšími ponukami, informujte nás prosím na unicare@unicare.sk.

 

S pozdravom,

 

UniCare centrum tím Usmiaty

 

Doplňujúce informácie:

Pozície je možné vykonávať na plný alebo skrátený úväzok. Na termíne nástupu sa dohodneme. 

 

Ponúkame:

 • Motivujúce finančné ohodnotenie 
 • Variabilnú zložku mzdy, vyplácanú v závislosti od plnenia osobnych a kolektívnych cieľov
 • Kontinuálne interné/externé vzdelávanie (platí pre vybrané pozície)
 • Služby UniCare centra pre zamestnancov a ich deti so zľavou
 • Účasť na akciách a drobné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš, Vianoce, narodeniny detí)
 • Teambuilding, spoločné kultúrne predstavenia

 

Učiteľka

Náplň práce: Samostatná odborná práca priamej výchovno–vzdelávacej činnosti s deťmi v detskom súkromnom zariadení s celodennou starostlivostou. Možnosť vedenia kurzov pre deti alebo dospelých podľa dohody so zamestnávateľom.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti , samostatnosť, spoľahlivosť , dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské pedagogické vzdelanie? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Opatrovateľka (BabySitter) 

Náplň práce: Opatrovanie a vzdelávanie detí v centre resp. mimo centra, podľa potrieb klienta. Napomáhanie deťom pri učení, písaní domácich úloh, doprovod na/z záujmové aktivity detí.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Prevádzkový pracovník

Náplň práce: Výdaj stravy pre deti a zamestnancov, príprava drobného občerstvenia. Práca v kaviarni UniCare cetra. Upratovanie priestorov UniCare. Pomocné práce v centre. Pomocné práce a upratovanie v domácnosti klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, príjemné vystupovanie na verejnosti, flexibilita, zručnosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Máte stredoškolské vzdelanie? Máte zdravotný preukaz? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

 

Animátor detských programov 

Náplň práce: Príprava a realizácia detských animácií, podľa potrieb klienta.

 

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list.

***********************************************************************************************

Chcete si privyrobiť prácou na internete? Zaregistrujte sa bezplatne do UniCare Affiliate programu a zdieľaním informácií o našich produktuch a službách získate odmenu 10 - 22% z cenníkových cien.

 

Zo spolupráce vám neplynú žiadne záväzky iba možnosť pri aktívnej spolupráci si privyrobiť Žmurkajúci.

registrácia do partnerského programu UniCare

Po stopách veľkonočného zajaca

Po stopách veľkonočného zajaca

Hracia stena T-WOOD

Hracia stena T-WOOD

Lucinka Pusinka na DVD

Lucinka Pusinka na DVD v UniCare centre

Nové kurzy v UniCare Centre

 

Nové kurzy v UniCare Centre

Interiérové ihrisko 9.00-19-00
Prečo klienti preferujú služby UniCare centra

 

Why our clients prefer UniCare center services

Flexi starostlivosť

Flexi starostlivosť

10 + 1 DÔVODOV PREČO PRÍSŤ do UniCareCenter

» viac

 

UniCareCenter

 

... čaká Vás jedinečný a inšpiratívny...

  prístup
  prostredie
  pedagógovia