unicare > Služby > Spolupráca

Spolupráca - affiliate program

3 dôvody, prečo sa stať affiliate partnerom:

  1. 10 % z každého predaja - prihláška na kurz, objednávka služby detského, rodinného a coworking cetra  z ceny, ktorú klient zaplatí
  2. Za každú registráciu na www.unicare.sk nového klienta uskutočnenú cez Váš affiliate odkaz získate 1 EUR/klienta 
  3. Provízia zo školného (materská škola LittleAngels) počas doby 1 roka za podmienky trvania vzťahu s dotknutým klientom. Pri každej jeho platbe sa Vám tak pričíta nová provízia vo výške 10EUR.  (celkovo 22% z ceny mesačného školného)

 registrácia do partnerského programu UniCare

Ako sa stať affiliate partnerom a propagovať služby UniCare Centra?

Zaregistrujte sa na stránke http://affiliate.unicare.sk tak, že vyplníte svoj e-mail, heslo a ďalšie potrebné údaje a kliknite na tlačidlo Potvrdiť v dolnej časti stránky.

 

V affiliate partnerskom systéme nájdete svoj originálny partnerský kód (affiliate odkaz), bannery a hyper-textové odkazy, ktoré môžete využiť pre propagáciu.

 

Tento affiliate kód (odkaz) používajte na propagáciu na svojich webových stránkach, sociálnych sieťach a e-mailom na svoju databázu kontaktov.

 

A pozor! Ten, koho odporučíte, sa nemusí rozhodnúť hneď. Jeho potenciálny záujem (preklik na link z marketingovej kampane) evidujeme po dobu 90 dní po poslednej návšteve (cez Váš affiliate odkaz), a Vy získate províziu, aj keď sa rozhodne kedykoľvek počas tejto doby. 

 

Darček pre Vás!

Ku každej registrácii do partnerského programu máme pre Vás darček – e-book: 3 cesty ako najlepšie propagovať. (.PDF) E-book, v ktorom sa naučíte 3 cesty, ktoré používajú úspešní affiliate partneri na propagáciu programov. Nájdete tu základné techniky propagácie pre majiteľa webových stránok, databázy kontaktov a prevádzkovateľov skupín na sociálnych sieťach.

 

Provízie za pripísané a schválené konverzie vyplácame raz za mesiac, a to za predpokladu, že stav affiliate účtu dosiahne aspoň 30 €. Ak je zostatok nižší, vyplácame až po mesiaci, kedy zostatok dosiahne potrebnej výšky.

 

KONTAKT:

Ing. Ivana Drážovská, Affiliate manažérka pre UniCare centrum

E-mail: affiliate@unicare.sk 0917 191 388

 

Technická podpora:

E-mail: podpora@unicare.sk 0911 534 074

 

ak si myslíte, že naše riešenia pomôžu Vašim známym, poteší nás, ak im túto správu posuniete...

Pridajte sa k nám na facebooku a...

... získate info o našich akciách medzi prvými ;)

.

Spojte svoje podnikanie, vzdelávanie a rodinu

stáli členovia UniCare coworking centra

Získajte príručku Podnikanie v kocke ZDARMA

príručka Podnikanie v kocke ZDARMA

Partneri UniCare centra

Partneri UniCare centra